Online osób

Finał




1/2 Finału


FC Worskła Połtawa : FC Dnipro Dnipropietrowsk
FC Wołyń Łuck : Obolon Kiev
---------- ----------
FC Dnipro Dnipropietrowsk : FC Worskła Połtawa
Obolon Kiev : FC Wołyń Łuck


1/4 Finału


FC Wołyń Łuck 2 : 1 Metalist Charków
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 11(9) Taktyka: 4-4-2 Strzały: 10(7)
1 Alexei Checher
Dean Windass 30
Dean Windass 69
FC Worskła Połtawa 1 : 0 FC Czornomorec Odesa
Taktyka: 3-4-3 Strzały: 16(11) Taktyka: 4-4-2 Strzały: 2(1)
Andriy Pereplyotkin 29
Dmytro Lyopa 2K
FC Szachtar Donieck 0 : 1 FC Dnipro Dnipropietrowsk
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 4(4) Taktyka: 5-2-3 Strzały: 5(4)
6 Tomasz Michalski
3K Pawel Sibik
Obolon Kiev 2 : 1 FC Metalurg Donieck
Taktyka: 4-3-3 Strzały: 12(11) Taktyka: 4-4-2 Strzały: 3(3)
Aleksandr Mandzyuk 10
Oleg Mazurenko 36
58(K) Andrei Vorobey
---------- ----------
Metalist Charków 0 : 2 FC Wołyń Łuck
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 1(1) Taktyka: 4-4-2 Strzały: 13(12)
39 Dean Windass
66 Dean Windass
Oleksiy Morhunov
1K Dmytro Chygrynskyi
FC Czornomorec Odesa 1 : 2 FC Worskła Połtawa
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 10(6) Taktyka: 4-4-2 Strzały: 9(6)
Tomasz Tylman 22
42 Andriy Pereplyotkin
FC Dnipro Dnipropietrowsk 4 : 0 FC Szachtar Donieck
Taktyka: 5-2-3 Strzały: 11(8) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 13(10)
Ivan Kirvoshenko 45
Tomasz Michalski 48
Andrzej Rybski 65
Vitaliy Mintenko 87
Lukasz Piatek
FC Metalurg Donieck 0 : 2 Obolon Kiev
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 7(3) Taktyka: 4-3-3 Strzały: 14(10)
7 Ruslan Riaby
76 Ruslan Riaby


1/8 Finału


Arsenał Kijów 1 : 1 FC Czornomorec Odesa
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 6(4) Taktyka: 4-4-2 Strzały: 16(14)
54 Andrij Griszczenko
Vyacheslav Nevinski 77
Karne 0 2
FC Karpaty Lwów 1 : 2 FC Szachtar Donieck
Taktyka: Sweeper Strzały: 14(12) Taktyka: 4-4-2 Strzały: 10(8)
45 Eduard Bahirov
83 Eduard Bahirov
Zdenek Pospech 84
Pavel Besta
Metalist Charków 2 : 0 FC Krywbas Krzywy Róg
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 6(4) Taktyka: Attack Strzały: 6(5)
Alexei Checher 9
Olexandr Zabara 36
Vitali Balytsky
FC Tawrija Symferopol 0 : 3 FC Dnipro Dnipropietrowsk
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 5(4) Taktyka: 5-2-3 Strzały: 16(10)
6 Grzegorz Brzenczyszczykiewicz
55 Tomas Mica
90 Tomas Mica
Zorya Lugansk 3 : 4 FC Wołyń Łuck
Taktyka: 3-5-2 Strzały: 11(7) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 21(16)
Artem Semenenko 14(K)
44(K) Serhiy Artemenko
Vladimir Yezerski 75
82 Dean Windass
Andrey Kokhman 94
102 Dean Windass
109 Dean Windass
Parid Xhihani
Artem Semenenko 3K
FC Metalurg Donieck 3 : 0 Zirka Kirovograd
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 5(5) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 10(7)
Andrei Vorobey 6
Andrei Vorobey 22
Andrei Vorobey 25(K)
Igor Kovalets 4K
Dynamo Kijów 0 : 1 FC Worskła Połtawa
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 5(4) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 10(10)
20 Andriy Pereplyotkin
Obolon Kiev 3 : 1 FC Metalurg Zaporoże
Taktyka: 4-3-3 Strzały: 15(11) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 6(5)
Aleksandr Mandzyuk 10
Ruslan Riaby 41
Ruslan Riaby 67
77 Oleksandr Nazarchuk
1K Michał Wawrzyniak



Internetowy Turniej Sensible Manager by Chris

Ranking Stron o Grach Komputerowych



Copyright © by Misiek & Geralt. Wszelkie prawa zastrzeżone.

by Misiek & Geralt

napisz do mnie | dodaj do ulubionych | startuj z nami