Online osób

Finał




1/2 Finału


FK Viktoria Zizkov : SFC Opava
Dynamo Ceske Budejovice : FC Marila Pribram
---------- ----------
SFC Opava : FK Viktoria Zizkov
FC Marila Pribram : Dynamo Ceske Budejovice


1/4 Finału


FC Marila Pribram 2 : 0 FC Zlin
Taktyka: 3-4-3 Strzały: 8(8) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 8(5)
Martin Petras 23
Ondrej Pavek 55
Vaclav Zapletal
Vaclav Zapletal
Vaclav Zapletal
1. FC Slovacko 0 : 0 Dynamo Ceske Budejovice
Taktyka: 3-4-3 Sweeper Strzały: 6(5) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 9(5)
Jaroslav Chlebek 1K
SFC Opava 3 : 2 FK Jablonec 97
Taktyka: 3-4-3 Strzały: 8(7) Taktyka: 4-4-2 Strzały: 6(6)
Jaroslaw Wieczorek 17
Jaroslaw Wieczorek 23
28 Ladislav Grubhoffer
46 Filip Klapka
Jaroslaw Wieczorek 65
SK Sigma Olomouc 2 : 5 FK Viktoria Zizkov
Taktyka: 3-4-3 Strzały: 9(7) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 13(11)
11 Andriy Fartushnyak
19 Andriy Fartushnyak
Jaroslav Furbach 41
43 David Limbersky
Jaroslav Furbach 62
70(K) David Limbersky
74 Andriy Fartushnyak
---------- ----------
FC Zlin 1 : 2 FC Marila Pribram
Taktyka: 3-4-3 Strzały: 11(10) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 13(8)
59 Martin Sevela
89 Martin Sevela
Marcel Licka 90
Bronislav Cervenka 3K 3K Michal Papadopulos
Dynamo Ceske Budejovice 2 : 0 1. FC Slovacko
Taktyka: 3-4-3 Strzały: 14(9) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 10(7)
David Horejs 34
Vladimir Poncak 36
Tomas Oravec
1K Jan Kadlec
FK Jablonec 97 1 : 1 SFC Opava
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 12(10) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 11(7)
59 Erivelto
Lukas Magera 81
FK Viktoria Zizkov 2 : 4 SK Sigma Olomouc
Taktyka: 3-4-3 Strzały: 10(7) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 11(7)
Jakub Chleboun 19
28 Jaroslav Furbach
36 Jaroslav Furbach
60 Jaroslav Furbach
73 Jaroslav Furbach
Andriy Fartushnyak 85
Peter Babnic
Milan Barteska
1K Peter Babnic


1/8 Finału


AC Sparta Praha 1 : 7 SK Sigma Olomouc
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 10(6) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 21(18)
4 Michal Meduna
9 Michal Meduna
Ondrej Herzan 15
27 Miroslav Dolezal
38 Michal Meduna
71 Miroslav Dolezal
79 Miroslav Dolezal
83 Miroslav Dolezal
1. FC Slovacko 2 : 1 SK Slavia Praha
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 22(13) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 3(3)
80 Miroslav Vodehnal
Serhi Revut 88
Serhi Revut 95
Dusko Stajic 3K
FK Chmel Blsany 0 : 2 FK Viktoria Zizkov
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 5(5) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 12(9)
19(K) Martin Bednar
37 Andriy Fartushnyak
Miroslav Worofka
Serghii Lezhentsev
2K Jakub Chleboun
1. FC Brno 1 : 2 Dynamo Ceske Budejovice
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 4(2) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 7(5)
Tomas Masa 47
53 David Horejs
80 David Horejs
1K Damian Siwierski
FC Slovan Liberec 1 : 4 FC Marila Pribram
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 7(5) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 15(10)
3 Martin Petras
Krzysztof Majda 38
81 Martin Petras
84 Pavol Balaz
86 Martin Petras
Jiri Mlika
SK Hradec Kralove 1 : 2 SFC Opava
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 7(5) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 17(11)
Jiri Podebradsky 20
37 Erivelto
114 Jaroslaw Wieczorek
2K Martin Kotulek
FK Mlada Boleslav 2 : 3 FC Zlin
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 10(8) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 11(10)
33 Marcel Licka
Ladislav Volesak 37
86 Marcel Licka
Martin Sus 89
100 Patrik Beutel
4K Artur Korycki
FK Jablonec 97 0 : 0 FK Drnovice
Taktyka: 4-4-2 Strzały: 14(10) Taktyka: 3-4-3 Strzały: 10(5)
Karne 4 1
Jakub Machynek



Internetowy Turniej Sensible Manager by Chris

Ranking Stron o Grach Komputerowych



Copyright © by Misiek & Geralt. Wszelkie prawa zastrzeżone.

by Misiek & Geralt

napisz do mnie | dodaj do ulubionych | startuj z nami